در باره ما


کاریشه با حذف واسطه‌ها و در نظر گرفتن گروه‌های کاری متنوع٬ محیطی مناسب برای کسب و کار فراهم ساخته است. در کاریشه می‌توانید به عنوان کارفرما یا فریلنسر (آزادکار) شروع به کار کنید.


اگر توانایی و دانش خاصی دارید٬ کاریشه این امکان را برای شما مقدور می‌سازد تا به راحتی از توانایی و دانش خود استفاده  کرده و به عنوان فریلنسر (آزادکار) شروع به کسب درآمد کنید. برای پیدا کردن پروژه مناسب، می‌توانید لیست پروژه ها را بر اساس مهارت مورد نیاز، بودجه و زمان انجام آن فیلتر کنید. شما در کاریشه صفحه شخصی خواهید داشت که می‌توانید مهارت‌هایتان را در آن ثبت کنید و فایل رزومه‌تان را به آن ضمیمه کنید. می‌توانید عکس‌تان را به همراه اطلاعاتی که مایلید درباره شما بدانند را  در قسمت "در باره من" اضافه کنید. 

همچنین اگر به دنبال فردی با مهارت و دانش خاصی هستید٬ کاریشه مرجعی به روز برای برون‌سپاری کارهایتان در تمامی زمینه‌هاست. برای ثبت پروژه خود و برون سپاری آن، میتوانید از اینجا شروع کنید.

تعمیر و نگهداری ماشین‌آلات٬ فناوری اطلاعات٬ تایپ و ترجمه و تولید محتوا٬ منزل و ساختمان و بسیاری گروه‌های کاری دیگر از جمله دسته‌بندی‌های قابل دسترس برای شماست.


فریلنسر (آزادکار):

دسترسی به پروژه‌های آماده برون‌سپاری

ارسال پیشنهاد انجام کار با شرایط مالی و زمانی مخصوص خودتان

امکان دسترسی به پروژه‌ها با مهارت های متفاوت

نمایش اطلاعات تماس تنها در صورت تایید شما

دریافت هزینه انجام پروژه به حساب شخصی شما بدون کسرپورسانت

امکان ساخت صفحه شخصی و ثبت کردن تخصص و مهارت

کارفرما :

دسترسی به فریلنسرهای حرفه‌ای آماده به کار

امکان مقایسه پیشنهادهای انجام کار و انتخاب برحسب شرایط کارفرما

نمایش اطلاعات تماس تنها در صورت تایید شما

امکان ارسال دعوت به کار برای فریلنسر دلخواهتان

پرداخت هزینه انجام پروژه از حساب شخصی شما به حساب فریلنسر بدون کسر پورسانت


فرآیند انجام کار در کاریشه:

1- کارفرما در صورتیکه نیاز داشته باشد تا انجام کار خود را به متخصصین بسپارد و در ازای انجام کار به فریلنسر پول پرداخت کند، می تواند پروژه ی خود را در کاریشه ثبت نماید. در این صورت توضیحات کامل در باره ی پروژه، بودجه، زمان، مکان و مهارتهای مورد نیاز را مشخص می‌کند.

2- فریلنسرها یا متخصصین، برای پروژه های متناسب با مهارت‌های خود می توانند پیشنهاد ارسال کنند. در این حالت باید زمان و مبلغ پیشنهادی و توضیحات خود را برای انجام دادن پروژه به صورت کاملا شفاف در قالب یک پیشنهاد، برای کارفرما ارسال کنند

3- کارفرما یا صاحب پروژه، پیشنهاد ها را بررسی می‌کند و در صورتیکه هر پیشنهادی را قبول کند، اطلاعات تماس برای هر دو طرف (فریلنسر و کارفرما) نمایش داده می‌شود و امکان برقراری تماس مستقیم وجود خواهد داشت.

نکته مهم: ارتباط بین کارفرما و فریلنسر به صورت مستقیم است و  کاریشه هیچ پورسانتی دریافت نمیکند. بنابراین برای انتخاب فریلنسر یا کارفرمای خود دقت لازم را داشته باشید و در صورت نیاز بین خود قرارداد امضا کنید.


برای دسترسی به امکانات ویژه ی کارفرما و فریلنسر می‌توانید از بسته رایگان کاریشه استفاده کنید یا اشتراک ماهیانه خود را از اینجا خریداری نمایید.

تمامی حقوق مادی و معنوی کاریشه متعلق به شرکت ارتباطات همراه داریس است.