ذ

برنامه نویسی ios

یادگیری توسعه iOS نوعی فرایند دو طرفه است. اگر اصلاً نمی دانید چگونه کد نویسی کنید ،منابع زیادی برای یادگیری وجود دارند. اگر به برنامه نویسی آگاه هستید ، باید با ابزارهای توسعه اپل و دستورالعملهای آنها آشنا شوید. اپل معروف به این است که برنامه ها را برای انواع کار محدود می کند ، بنابراین خوب است بدانید که قبل از شروع چه کاری می توانید انجام دهید و چه کاری نمی توانید انجام دهید. IDE اپل (Integrated Development Environment) برای هر دو برنامه Mac و iOS Xcode است. این برنامه رایگان است و می توانید آن را از سایت اپل بارگیری کنید. Xcode رابط گرافیکی است که شما برای نوشتن برنامه ها استفاده می کنید. همراه با آن نیز همه چیز برای نوشتن کد برای iOS 8 با زبان برنامه نویسی جدید Swift اپل است. همچنین فقط برای Mac در دسترس است ، بنابراین اگر قصد ساخت برنامه های iOS را دارید ، باید سیستم عامل X را اجرا کنید. در حالی که اپل این روزها Swift را به طور سخت تحت فشار می گذارد اما در اینجا چند راهنما ، کلاس و آموزش برای شروع کار آورده شده است: معرفی Swift: زبان برنامه نویسی جدید اپل ، Swift ، به طور خاص برای IOS و Mac ها ساخته شده است. ظاهراً کار با آن بسیار ساده است ، بنابراین اگر کاملاً تازه وارد حوزه توسعه iOS محسوب می شوید ، نقطه خوبی برای شروع است. فیلم های توسعه اپل: شامل یک فیلم ویدئویی از WWDC است که بخش های مختلف توسعه را به شما آموزش می دهد. یک منبع عالی برای یادگیری فوت و فن توسعه در صنعت و آشنایی با ابزار اصلی هستند. قابلیت های API اپل: اپل دارای یک تن API مختلف برای دسترسی به برنامه های افزودنی ، Touch ID ، عکس ها ، HealthKit و موارد دیگر است. با این موارد آشنا بشوید تا بتوانید ویژگی های پیشرفته تری را در برنامه خود ادغام کنید.
عملکرد گوشی های آيفون سریع تر است ادغام بهتر سخت افزار و نرم افزار استفاده آسان از تلفن هر زمان که بخواهید os به روز می شود بهترین پشتییبانی و راهنمایی
قبل از شروع برنامه نویسی نکات زیر را در نظر داشته باشید: آیا امکان ورود و عضویت کاربر نیاز است؟ ایجاد پروفایل برای هر عضو نیاز است؟ چطور از طریق اپلیکیشن میخواهید به درآمد برسید؟ آیا کاربران قادر به رای دهی و یا ثبت نظر هستند؟ آیا نیاز است که اپلیکیشن و وب سایت شما به هم سینک شوند؟ دوست دارید اپلیکیشن شما چطور به نظر برسد؟ آيا آیکون و یا نماد اپلیکیشن خود را طراحی کرده اید؟

مشاوره طراحی لوگو


کارشناسان کاریشه در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند