معرفی ۵ ابزار مدیریت پروژه برای صاحبان کسب و کارهای کوچک

معرفی ۵ ابزار مدیریت پروژه برای صاحبان کسب و کارهای کوچک

موفقیت مدیریت مشتریان و پروژه ها بستگی به این دارد که سیستم های مناسبی در اختیار داشته باشید تا بتوانید مسیر انجام پروژه را دنبال کنید و بدانید در کجا قرار دارید.

وظایفی که رو کاغذ نوشته اید و به میز چسبانده اید به راحتی انجام نمی شود به خصوص زمانی که حجم و فشار کاری رو به افزایش می رود.

این جایی ست که ابزار آنلاین مدیریت پروژه کارآمد خواهد بود. ابزاری که در دسکتاپ و موبایل قابل استفاده باشد و مهم نباشد که کجا و مشغول چه کاری هستید.

رقبای زیادی در این بخش وجود دارند که برخی از این ابزارها رایگان هستند و بخش دیگری با اشتراک مبلغ کم کار شما را جلو می برند.

۵ ابزار زیر را کاریشه برای پیش برد پروژه شما معرفی کرده است:

 

Active Collab

Active Collab یک ابزار مدیریت قدرتمند و ساده است که برای کسب و کار کوچک شما مناسب است.  این ابزار به شما کمک می کند زمانی که ایمیل های سازمان زیاد می شود بتوانید شرایط را سازماندهی کنید.

شما می توانید وظایف را به تیم منتقل کنید، یک دید جزیی از فعالیت تمام تیم ها بدست آورید و مدت زمان سپری شده روی وظایف شخصی را ببینید.

این ابزار رایگان است. نمونه ابزار را اینجا ببینید:Active Collab

 

Trello

Trello یک پلت فرم است که به شما یک دیدگاه مشترک در هر نوع پروژه ای می دهد. این ابزار کاملا رایگان است، بنابراین احتمالا یک انتخاب عالی برای کسانی است که جدا از مجموعه و سازمانی کار میکنند. در این ابزار میتوانید کارت هایی ایجاد کنید که شامل لیست باشند و سپس میتوانید موارد را بین لیست ها بکشید و رها کنید تا پیشرفت پروژه را مشاهده کنید همچنین میتوانید با ارتقا به نسخه کلاس تجاری به ازای پرداخت ماهانه $۸٫۳۳، به یکپارچگی، نظرسنجی و امنیت دست پیدا کنید.

این ابزار کاملا رایگان است. مشاهده وب سایت: Trello

 

ASANA

با استفاده از وظایف، پروژه ها، مکالمات  و داشبورد، ASANA این اجازه را به شما می دهد که کار را از صفر تا صد انجام دهید.

شما می توانید بدون برنامه ریزی جلسه وضعیت و یا ارسال یک ایمیل پیشرفت هر پروژه را در یک نگاه ببینید، هم چنین میتوانید مکالمات را به وظایف عملی تبدیل کنید بنابراین میتوانید به مرحله بعد بروید.

این وب سایت برای تیم های تا ۱۵ نفر رایگان است. مشاهده وب سایت ASANA

 

Basecamp

Basecamp یک ابزار کلاسیک با ویژگی های بیشمار است که به شما کمک میکند تا وطایف خود را با لیست کارهای خود مدیریت کنید و ارتباطات خود را از طریق برد پیام ها پیش ببرید.

شروه از ۲۹ دلار در ماه. مشاهده وب سایت Basecamp

 

Apolo

Apolo به شما اجازه می دهد وظایف را الویت بندی کنید، پروژه ها را سازماندهی کنید و نظارت بر تیم خود را در همان صفحه داشته باشید. با لیست کارها، نقاط عطف، برنامه ها و توانایی پیگیری زمان، شما بدون هیچ مشکلی مدیریت پروژه را انجام خواهید داد.

شروع قیمت ماهانه از $۲۳٫ مشاهده وب سایت Apolo

ابزار مدیریت پروژه

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *