جدیدترین مطالب

برون سپاری سفارش و طراحی لوگو، از ابتدا تا انتها

سفارش و طراحی لوگو، از ابتدا تا انتها

طراحی لوگو یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که شما میبایست برای فعالیت‌های تجاری، فرهنگی، علمی و… خود انجام دهید تا بتوانید با در اختیار داشتن یک لوگوی مناسب، خود را در ذهن مخاطب ماندگار سازید. از همین رو طراحی لوگو یک امر بسیار مهم است و می‌تواند برای شما بهترین تبلیغ محسوب شود. اما یک لوگوی استاندارد چه ویژگی‌هایی دارد؟ برای آن که بدانید یک لوگوی تاثیرگذار چه شرایطی باید داشته باشد، ادامه گزارش را به طور دقیق مطالعه کنید. به ماندگاری لوگو توجه کنید زمانی می‌توان یک لوگو را حرفه‌ای دانست که مخاطب شما در کمترین زمان ممکن هنگام مشاهده آن، اطلاعات مهمی به دست آورد و در عین سادگی آن، بتواند جذابیتش را مشاهده نماید. توجه داشته باشید […]

پروفایل حرفه‌ای برای فریلنسرها

پروفایل حرفه‌ای برای فریلنسرها

پروفایل شخصی هر فریلنسر اولین جایی است که کارفرما بعد از خواندن پیشنهاد انجام کار سراغ آن می‌رود و با مطالعه‌ی آن بخشی از تصمیم‌گیری در رابطه با برونسپاری کار را اتخاذ می‌کند. پس با نوشتن یک پروفایل حرفه‌ای مشتریان خود را ترغیب کنید. برای اینکه یک پروفایل حرفه‌ای داشته باشید نکات زیر را رعایت کنید: ۱-نام و نام خانوادگی خود را درست و کامل بنویسید. اگر سامانه‌ی مورد نظرتان مثل کاریشه ایرانی است از فونت‌های فارسی استفاده کنید. البته پیشنهاد می‌شود اگر در زمینه‌ی ترجمه فعالیت دارید بخشی از پروفایلتان را به زبان مورد نظرتان بنویسید تا تسلط شما به آن زبان مشخص شود. ۲-یک عکس رسمی از خودتان در پروفایل بگذارید. از گذاشتن عکس فرزندانتان یا عکس‌های دسته‌جمعی خودداری […]

آموزش فریلنسینگ ۵ اپلیکیشن کاربردی برای فریلنسر ها

۵ اپلیکیشن کاربردی برای فریلنسر ها

از هر کس بپرسید فریلنسینگ چیست یا فریلنسر کیست، اولین چیزی که می‌گویند این است که آزاد و راحت هستند و شیوه زندگی بسیار عالی و بی‌نقصی دارند. به نظر جالب می‌آید، اما فقط یک فریلنسر می‌داند که این طور نیست! فریلنسرها کارشان پیچیده‌تر از آنی است که همه فکر می‌کنند. در این مطلب، ۵ برنامه بسیار کاربردی و ابزارهایی که هر فریلنسر بهتر است داشته باشد را بررسی خواهیم کرد.

برون سپاری, دانستی ها چگونه تیم برنامه‌نویس و توسعه‌دهنده‌ حرفه‌ای را انتخاب کنیم؟

چگونه تیم برنامه‌نویس و توسعه‌دهنده‌ حرفه‌ای را انتخاب کنیم؟

در کل فرآیند یافتن یک توسعه‌دهنده‌ی مناسب می‌تواند فلج‌کننده، باشد. اصلا از کجا باید شروع کرد؟ در این فرآیند شما مدام با نکته‌هایی روبرو می‌شوید که تصمیم‌ نهایی‌تان را در رابطه با انتخاب یک فرد یا یک تیم عوض می‌کند و بر روی تصمیم‌گیری شما تاثیر می‌گذارد.

برون سپاری, دانستی ها هزینه ساختن اپلیکیشن موبایل چقدر است؟

هزینه ساختن اپلیکیشن موبایل چقدر است؟

سوال مهمی که مطرح می‌شود این است که هزینه ساختن اپلیکیشن موبایل چقدراست؟ هزینه‌ی ساختن یک اپلیکیشن موبایل به عوامل زیادی بستگی دارد. از این عوامل می‌توان به چند گزینه اشاره کرد مثل پلت‌فرم هدف، ویژگی‌هایی که می‌خواهید اپلیکیشن شما داشته باشد، طراحی، زیرساخت‌های اضافی و در نهایت تیم توسعه‌ای که انتخاب می‌کنید.

اخبار کاریشه, دانستی ها جلوگیری در رکود کاری در رکود اقتصادی

جلوگیری در رکود کاری در رکود اقتصادی

رکود در کسب‌وکار در زمان رکود اقتصادی یکی از اتفاق‌های اجتناب‌ ناپذیر برای بیشتر مشاغل است. کسانی که صاحب استارت‌آپ یا یک شرکت تازه تاسیس هستند شرایط بدتری را تجربه می‌کنند زیرا در اکثر مواقع پشتوانه‌ و اندوخته‌ی مالی برنامه‌ریزی شده برای شرایط بد ندارند.

1 2 3 6