جدیدترین مطالب

اخبار کاریشه هزینه ساختن اپلیکیشن موبایل چقدر است؟

هزینه ساختن اپلیکیشن موبایل چقدر است؟

سوال مهمی که مطرح می‌شود این است که هزینه ساختن اپلیکیشن موبایل چقدراست؟ هزینه‌ی ساختن یک اپلیکیشن موبایل به عوامل زیادی بستگی دارد. از این عوامل می‌توان به چند گزینه اشاره کرد مثل پلت‌فرم هدف، ویژگی‌هایی که می‌خواهید اپلیکیشن شما داشته باشد، طراحی، زیرساخت‌های اضافی و در نهایت تیم توسعه‌ای که انتخاب می‌کنید.

دانستی ها اگر در دوره‌ی رکود اقتصادی دچار رکود کاری شدید به این نکات توجه کنید:

اگر در دوره‌ی رکود اقتصادی دچار رکود کاری شدید به این نکات توجه کنید:

رکود در کسب‌وکار در زمان رکود اقتصادی یکی از اتفاق‌های اجتناب‌ ناپذیر برای بیشتر مشاغل است. کسانی که صاحب استارت‌آپ یا یک شرکت تازه تاسیس هستند شرایط بدتری را تجربه می‌کنند زیرا در اکثر مواقع پشتوانه‌ و اندوخته‌ی مالی برنامه‌ریزی شده برای شرایط بد ندارند.

اخبار کاریشه نکات ساده‌ای که باید بدانید و بعد از اختتامیه نمایشگاه انجام دهید

نکات ساده‌ای که باید بدانید و بعد از اختتامیه نمایشگاه انجام دهید

ارزیابی شما از یک نمایشگاه یک ارزیابی چند وجهی است. ارزیابی رقبا، ارزیابی مشتریان و ویزیتورها، ارزیابی تازه‌کارها و چند نکته‌ی دیگر که با ارزیابی آن‌ها می‌توانید به یک‌سری اطلاعات مفید دسترسی داشته باشید که قدم‌های بعدی شما را در سال کاری خود کاملا مشخص می‌کند.

می‌خواهید برنامه‌نویسی اندروید یاد بگیرید؟ از اینجا شروع کنید:

می‌خواهید برنامه‌نویسی اندروید یاد بگیرید؟ از اینجا شروع کنید:

یادگیری برنامه‌نویسی یا همان کد‌ دقیقا مثل یادگیری یک زبان جدید است. اسم‌ها، فعل‌ها و جملاتی وجود دارند که به روش خاصی با هم ترکیب می‌شوند تا در زبان کامپیوتر معنی‌دار شوند. وقتی یک تفکر را کامل بنویسید، این برنامه به درستی کار خواهد کرد.

دانستی ها چطور بدون صرف هزینه آموزش، تایپ حرفه‌ای و لمسی را اصولی یاد بگیریم؟

چطور بدون صرف هزینه آموزش، تایپ حرفه‌ای و لمسی را اصولی یاد بگیریم؟

ایده‌ی تایپ لمسی در مورد این است که هر انگشت منطقه‌ی خود را بر روی صفحه‌کلید دارد. به لطف این روش شما می‌توانید بدون نگاه کردن به کلید‌ها تایپ کنید. تمرین منظم در این راه موجب می‌شود انگشتان دست‌تان در صفحه کلید از طریق حافظه‌ی عضلانی این کار را یاد بگیرند.

۱۰ راهنمایی گام به گام برای ساختن یک اپلیکیشن موبایل موفق

۱۰ راهنمایی گام به گام برای ساختن یک اپلیکیشن موبایل موفق

در دنیای سریع امروزی، بازار اپلیکیشن‌های موبایل روز به روز در حال جهش و گسترش است. و این بازار روز به روز رقابتی‌تر می‌شود. برای اطمینان از دیده‌شدن یک اپلیکیشن در این وضعیت پیچیده، شما نیاز به یک رویکرد مثبت و خاص برای توسعه‌ی اپلیکیشن‌تان داشته باشید

دانستی ها بخش‌هایی که یک رزومه‌ باید شامل آن‌ها باشد:

بخش‌هایی که یک رزومه‌ باید شامل آن‌ها باشد:

هرچند که رزومه‌ها با استفاده از عناصر استاندارد ساخته می‌شوند، هیچ فرمتی برای رزومه وجود ندارد که برای همه مناسب باشد. بخش‌هایی که مربوط به هدف شما یا زمینه‌ی کاری حرفه‌ای‌تان نیستند را می‌توانید حذف کنید یا اگر بخشی بیشتر متناسب با اهداف شماست می‌تواند مورد تاکید بیشتری قرار بگیرد.

1 2 3 5