جدیدترین مطالب

دانستی ها ریسک‌ های فریلنسینگ و راه‌های اجتناب از آن‌ها

ریسک‌ های فریلنسینگ و راه‌های اجتناب از آن‌ها

اینکه رییس خودتان باشید یعنی ریسک را بپذیرید تا پاداش‌های اصلی کار تا حد امکان تنها برای شما باشد. همانطور که تمام‌ کسب‌وکارها در تمام دنیا ریسک‌های مختص به خودشان را دارند، فریلنسینگ هم ریسک‌های خودش را دارد.

آموزش فریلنسینگ  بدون کاهش بازدهی از خانه کار کنید

 بدون کاهش بازدهی از خانه کار کنید

ممکن است کار کردن از خانه به عنوان یک موقعیت کاری ایده ال برای کسانی که به طور منظم کار می کنند، به نظر برسد. در واقع، کار کردن در خانه مزایای زیادی دارد.
با این وجود، مشکلاتی نیز وجود دارد. به طور مثال، پاره ای از تعهدات خانوادگی یا تعهدات دیگر می توانند باعث اختلال کارها گردد. خوشبختانه راه هایی برای کار کردن از خانه وجود دارد بدون اینکه منجر به کاهش بازدهی شما گردد.

آموزش فریلنسینگ پنج نشانه که به شما می‌گوید برای شروع فریلنسینگ تمام وقت آماده‌اید

پنج نشانه که به شما می‌گوید برای شروع فریلنسینگ تمام وقت آماده‌اید

تبدیل‌شدن به یک فریلنسر تمام‌وقت کار خیلی سختی است و قبل از آن باید کلی بهش فکر کرد و برایش آماده شد. در این مقاله پنج نشانه بهتان می‌دهیم تا تشخیص بدهید کی برای این کار آماده شده اید

آموزش فریلنسینگ چگونه یک نویسنده فریلنس موفق شوید؟ (قسمت دوم)

چگونه یک نویسنده فریلنس موفق شوید؟ (قسمت دوم)

ممکن است به‌عنوان یک نویسنده فریلنس تمام‌وقت برای گذران زندگی یا یک فریلنسر پاره‌وقت که درآمدی ثابت دارد، فعالیت کنید. در این مقاله، شما می‌توانید با اصول اولیه‌ای آشنا شوید که راه شما را به‌عنوان یک فریلنسر خواه با دید اشتغال خواه سرگرمی تسهیل می‌نمایند.

برون سپاری برون سپاری چیست و چرا یک شرکت بخشی از کار خود را برون سپاری می‌کند؟

برون سپاری چیست و چرا یک شرکت بخشی از کار خود را برون سپاری می‌کند؟

برون سپاری، قراردادی است که میان شما و یک شرکت دیگر بسته می‌شود تا بخشی از وظیفه، عملیات، کار یا فرآیندی که قرار بوده است توسط کارمندان شرکت شما انجام شود، در مدت زمان مشخصی توسط آن شرکت انجام شود.

دانستی ها چگونه چک لیست خود را مدیریت کنیم و ده راهکار برای انجام همه‌ی کارها

چگونه چک لیست خود را مدیریت کنیم و ده راهکار برای انجام همه‌ی کارها

اشکال عمده در پر کردن چک لیست با هر چیزی است که به ذهنتان می‌آید. در مقابل، راه درست در تمرکز کردن روی پروژه‌های کمتر و مؤثرتر، اولویت‌بندی کارها و متوقف کردن «بله» گویی به هر کاری است.

آموزش فریلنسینگ ۲۵ استراتژی یک فریلنسر موفق؛ با رعایت این نکات بیشترین درآمد را داشته باشید

۲۵ استراتژی یک فریلنسر موفق؛ با رعایت این نکات بیشترین درآمد را داشته باشید

فریلنسرها (آزادکار ها) روز خود را هرگونه بخواهند، برنامه‌ریزی می‌کنند. اما چگونه یک فریلنسر می‌تواند موفق شود؟ خواندن این نوشته به شما کمک می‌کند یک فریلنسر (آزادکار) موفق باشید.

1 2